Rozpis zimní přípravy dorostů – sezona 2013/2014
Tréninky venku: sraz v 17:15 na hřišti, začátek tréninku v 17:30
ve dnech 14.1. (organizační záležitosti+ výběh do Vrutice), 17.1., 24.1., 28.1., 31.1.,7.2., 18.2., 21.2., 28.2., 4.3., 7.3.

Vybavení na každý venkovní trénink - obuv na výběh, teplé oblečení, ručník.

Tréninky v nafukovací hale Cukrovar: - ÚT 21. 1., ÚT 4. 2., ÚT 25. 2. - 19:00 - 20:30, sraz v 18:45 v hale, sebou 40 Kč, sálovky a vhodné oblečení.
Dobrovolně pak možno jít potrénovat do haly ještě v termínech 28.1., 18.2. po našich trénincích.

KP dorostu

Luboš | 10.11.2013

st.dorost - Tatran Rakovník 3:2
Opět ve slátané sestavě , protože znovu 5 lidí z kádru staršího dorostu chybělo, jsme tentokrát nezaspali začátek a pustili se do soupeře naplno od 1.minuty. Výsledkem byla územní převaha a postupně se rodily i náznaky šancí, hlavně po standartkách jsme dostávali soupeře do úzkých. Gol ovšem padl ze hry po přímočaré akci Matesa Šmejkala, který střelou k bližší tyči vyškolil golmana hostů. Následovala utěšená rána levou Davida Hángoce, která znamenala navýšení náskoku a kdyby Fíla proměnil tutovku bylo po zápase... Místo toho během 4 minut na konci poločasu soupeř vyrovnal a začínalo se znovu..... V druhé půli do 70.minuty naše hra neměla dobré parametry, přitom soupeř byl více než hratelný, vše řešil nakopávanými míči a individuálními akcemi 2-3 hráčů. A pak jako už tolikrát na podzim se ke konci zápasu borecký válec opět rozjel a kluci zase ukázali dobrej charakter a touhu urvat body. Při naší smůle jsme sice málem po brejku hostů inkasovali ale jinak se makalo na doraz a výsledkem byla rozhodující branka Dana Ubryho, který ten míč doslova procedil do brány. A TAK ZNOVU ŘÍKÁM, TENHLE TÝM NA KRAJ MÁ A LEPŠÍ DOROST BORECKÝ FOTBAL NEMĚL. Teď ještě zkusíme potrápit Brandýs a všichni společně určitě uděláme vše pro to, aby jsme nějaký ten bodík dovezli.

Ml.dorost : Tatan Rakovník 1:2
hratelný soupeř, bohužel jsme dobře rozehraný zápas opět jako už poněkolikáté nedotáhli k bodovému zisku. Někteří kluci z výše zmíněných příčin měli v nohách druhý zápas a postupně se únava začala projevovat. Oba goly padly jako přes kopírák,kdy po nedůsledném pokrytí soupeře dával Tatran skoro do prázdné branky. Klíčoví hráči jako Mára Procházka, Matěj Šmejkal nebo Petr Šejnoha jsou bohužel při našem poměrně úzkém kádru těžko nahraditelní a úroveň hry pak jde rapidně dolů, pokud nejsou k dispozici nebo musí hrát dva zápasy za sebou. Je to námět na zimní pauzu, kdy se bezpodmínečně musíme pokusit o doplnění a zkvalitnění kádru našeho mladšího dorostu.