Informace Dorost

KP dorostu Nera

Luboš | 20.10.2013

DERBY FK Neratovice Byškovice : st. dorost 1:1
Dlouho očekávaný zápas se myslím, odehrál ve férovém duchu, rozhodčí pískali rovinu a určitě přispěli k dobré úrovni zápasu. Opět jsme nebyli úplně všichni ale i tak jsme s okresním rivalem drželi bez problémů krok a jak pořád dokola píšu, při plném nasazení se v kraji na rozdíl od minulé sezony můžeme měřit s každým. Soupeř malinko fotbalovější, my zase měli více šancí. Bohužel při naších tréninkových podmínkách je vidět jak nám vázne kombinace, 3-4 kvalitní přihrávky za sebou byly pro nás problém. I proto je potřeba tento handicap dohnat bojovností a ta nám v první půli trochu chyběla. Stejně tak jsme nereagovali správně na rozehrávku soupeře, což jsme o přestávku rozebrali a pak už to bylo podstatně lepší. V druhé půli šel soupeř do vedení, kdy po rohu nám nešťastně propadl míč do sítě. Následovala naše hra vabank a zasloužené vyrovnání Danem Ubrym v poslední minutě které korunovalo naše povedené představení v Neratovicím, kde jsme domácím ukázali, že borecký válec jen tak něco nezastaví. Je to již páté útkání v řadě bez prohry a určitě uděláme vše pro to, aby tato super série pokračovala. Jo a dobrá zpráva nakonec - za remízu máte od trenérů na rozlučku malý sud nějakého dobrého piva.

FK Neratovice - Byškovice - ml. dorost 8:2
pořád stejná písnička, jeden poločas dobrý, druhý úplně na ....... Snad už to v dalším kole zlomíme.

KP dorostu - Spartak Příbram

Luboš | 13.10.2013

St.dorost : Spartak Příbram 2:2
opět jsme se přesvědčili, že v této soutěži jsme schopni s každým hrát vyrovnanou partii, pokud do toho dáme opravdu vše. Především ve 2.půli to byl opravdu fotbal podle mých představ - koukatelný a především plný nasazení a týmového ducha. A za co chci pochválit, že až na drobnosti byli kluci schopni perfektně plnit své úkoly i když hráli v úplně jiném rozestavení než normálně. Přesto soupeř po dvou naších zaváháních (jedenkrát špatně zahraný ofsajd systém, podruhý a to mě mrzelo víc,naprosto volný hráč na hranici vápna, který do brány vrátil Fíňou vyražený míč). No a o moc víc šancí si soupeř nevytvořil. My bohužel vepředu neproduktivní, přitom svou aktivitou jsme si šance vytvořili. Za druhou půli mohu jen chválit. Příchodem Matesa, se hra po křídlech zkvalitnila, navíc jsme přitlačili v osobních soubojích a výsledek se dostavil. Nejdříve Karel Kubica propálil pěknou střelou zeď a následně Fíla srovnal, když mu Johny krásně z rohu posadil míč na hlavu. A mohlo být i veseleji kdyby jsme si seřídili mířidla. Nejen kluci ze základu ale i z lávky si odvedli svou práci dobře a to VŠICHNI. Pro Příbram to byla v sezoně teprve druhá bodová ztráta v soutěži (druhá remíza). Znovu říkám, vážím si každého dobrého výsledku který společně dosáhneme, protože vše děláme ve velmi skromných podmínkách, pokud to měříme podle materiálního a personálního zázemí našich soupeřů.

ml. dorost : Spartak Příbram 2:4
výborně rozehrané útkání, kdy po 15 minutách kluci vedli 2:0. Bohužel pasivitou v další části zápasu jsme dovolili soupeři nejen srovnat ale i otočit vývoj. Přesto šance na minimálně remízu byly a to i vyložené. Bohužel to nějak nemůžeme zlomit, přitom hra i přes úzký kádr není špatná,jen ty bodíky chybí.