Hořovicko

Luboš | 07.10.2013

Přidávám komentář k Hořovicku, bohužel jsem tam nebyl, tak moc hodnotit nemohu nicméně starším mohu jen pogratulovat k dalším bodům zvenku, dle informací od trenérů byly zasloužené a rozdíl ve skore mohl být i větší, pokud by jsme zachovali větší klid v koncovce. Je dobře,že většina z vás zachovala chladnou hlavu i když se v druhé půli zase děly na hřišti věci přímo neuvěřitelné, korunované nařízením pokutového kopu proti nám i když nikdo nevěděl za co...... Naštěstí boží mlýny melou pomalu ale jistě a tak penalta zůstala neproměněna. Nejeli jsme navíc v ideální sestavě, o to cennější vítězství to je a mohu znovu konstatovat, že tento tým na nejvyšší nelicencovanou soutěž dorostu má!!!!! Bylo by krásné urvat nějaký ten bodík v dalším zápasu s Příbramí což bude hodně těžký soupeř. Každopádně současné 5.místo je supr a věřím že je v našich silách o něj i nadále bojovat ALE...... Kluci příjde mi, že žijeme trošku na dluh!!!! Není přece možné v krajském přeboru hrát zápasy bez tréninku. Všude se trénuje 3x týdně, u nás 2x a někteří nejsou schopni dorazit ani na jeden. Chápu že máte své povinnosti ale to my dospělí též!!!! Je přece možnost, pokud na jeden z dorosteneckých tréninků nemůžete, jít na trénink ve čtvrtek s áčkem. Myslím že ve spoustě věcí jsme schopni přimhouřit oči ale bez tréninku to fakt nejde. Na druhou stranu jsou mezi vámi tací, kteří by chodili trénovat každý den a při zápasech je to pak vidět. Takže tréninky úterý, pátek od 17:00 a jsem zvědav, jak moc jste si můj článek vzali k srdci.

Přidat nový příspěvek