KP dorostu Nera

Luboš | 20.10.2013

DERBY FK Neratovice Byškovice : st. dorost 1:1
Dlouho očekávaný zápas se myslím, odehrál ve férovém duchu, rozhodčí pískali rovinu a určitě přispěli k dobré úrovni zápasu. Opět jsme nebyli úplně všichni ale i tak jsme s okresním rivalem drželi bez problémů krok a jak pořád dokola píšu, při plném nasazení se v kraji na rozdíl od minulé sezony můžeme měřit s každým. Soupeř malinko fotbalovější, my zase měli více šancí. Bohužel při naších tréninkových podmínkách je vidět jak nám vázne kombinace, 3-4 kvalitní přihrávky za sebou byly pro nás problém. I proto je potřeba tento handicap dohnat bojovností a ta nám v první půli trochu chyběla. Stejně tak jsme nereagovali správně na rozehrávku soupeře, což jsme o přestávku rozebrali a pak už to bylo podstatně lepší. V druhé půli šel soupeř do vedení, kdy po rohu nám nešťastně propadl míč do sítě. Následovala naše hra vabank a zasloužené vyrovnání Danem Ubrym v poslední minutě které korunovalo naše povedené představení v Neratovicím, kde jsme domácím ukázali, že borecký válec jen tak něco nezastaví. Je to již páté útkání v řadě bez prohry a určitě uděláme vše pro to, aby tato super série pokračovala. Jo a dobrá zpráva nakonec - za remízu máte od trenérů na rozlučku malý sud nějakého dobrého piva.

FK Neratovice - Byškovice - ml. dorost 8:2
pořád stejná písnička, jeden poločas dobrý, druhý úplně na ....... Snad už to v dalším kole zlomíme.