KP dorostu

Luboš | 27.10.2013

St.dorost : Kročehlavy 3:1
Po ,,kvalitním" předzápasovém tréninku kdy vás mohu a chci pochválit za účast a snahu v nedobrých podmínkách se dobře na zápas připravit jsme se sešli skoro v plné sestavě až na Aleše (antibiotika) a Jirku (práce). Bohužel musím konstatovat, že jsme opět úspěšně prospali prvních 10 minut zápasu a nebýt nemohoucího soupeře a Fíni v bráně asi by jsme ztěžka doháněli náskok soupeře. Nechápu to, vždy si v kabině řekneme co a jak a na hřiště je to jinak. To trvá tak 10-15 minut a pak začnem fungovat. Na druhou stranu kdo by po odehraných 12 kolech čekal 20 bodů a šňůru 6 zápasů bez prohry a hlavně po výkonech za které se nemusíme stydět!!!! Notabene když většina z vás ještě chodí za áčko nebo plní povinnosti v mateřských klubech. Toho si fakt vážím. No a teď k zápasu. Prvních deset minut bylo špatných, obranná činnost CELÉHO týmu v chaosu, začínalo to špatným napadáním rozehrávky a laxním přistupováním k soupeři (útok, záloha) a pokračovalo špatnou organizací v obraně bez komunikace a nelogickým řešením situací kdy jsme si to zbytečně komplikovali. Aby toho nebylo dost, přišlo zranění Dendyho a nucené střídání . Následně se hra přesto zkvalitnila, Karlos vepředu odvedl veliký kus práce při napadání a najednou jsme měli trochu času tvořit a hra dostala uplně jinou kvalitu. Karel Kubica myslím uklidnil obrannou fázi a když se k tomu přidali sváteční střelci David (jinak střílí jen za A hihihihi ) a Ondra Černý vedlo se 2:0 a soupeř nerad to říkám byl na ručník.... pokud by jsme ovšem proměnili aspoň tak každou 3. šanci..... Do druhé půle jsme vstoupili dobře, další střídání opět vyšlo a na některé přihrávky Johnyho byla opravdu radost koukat, Fíla coby defenzivní záložník to na středu zavřel a nastal festival naších šancí který skončil snížením soupeře na 2:1. Opět jsem byl o trochu blíže infarktu. Nicméně myslím že i tak jsme měli hru pod kontrolou, jen ta koncovka....... Naštěstí Johny ke svému dobrému výkonu přidal i golový zářez a bylo rozhodnuto. Své si odehráli i kluci z lávky Mára a Milánek na útoku, patří jím stejný díl na vítězství jako ostatním.

Ml.dorost: Kročehlavy 3:0
první a hlavně zasloužené vítězství se soupeřem ze spodních pater tabulky. Hra sice rozháraná ale jasná snaha konečně vyhrát se cení. Dobře zahráli oba stopeři, výborný byl Fíša v bráně a jako tradičně Mára který odvedl velký kus práce směrem dopředu i dozadu. Ale celkově myslím, že všichni odvedli své maximum a hlavně celý zápas! Jen tak dále.