Informace Dorost

Nymburk

Luboš | 03.11.2013

Nymburk : st.dorost 6:1
Co k tomu napsat? Zápas blbec. Je jasné, že ta šňůra zápasů bez prohry jednou skončit musela,hloupé ale je, jakým způsobem se to stalo. Místo toho aby jsme se soustředili na svůj výkon a vymačkli ze sebe maximum, tak až na vyjímky to od všech byl nejhorší výkon za celý podzim. To že nás jelo 10 starších, zbytek z různých důvodů nemohl je věc další ale právě proto jsem očekával, že se semkneme a máknem jako tým. Bohužel opak byl pravdou, na hřišti panoval z naší strany chaos a apatie. Soupeř nás jednoznačně přehrával a prakticky po 20 minutách bylo rozhodnuto. Snaha něco s tím udělat byla v druhé půli utnuta 6.golem Nymburka a pak už se jen dohrávalo. Jedno pozitivum přece jen bylo a to, že mladší dorostenci z lávky naší hru pozvedli a do jednoho si odehráli své. Poděkovat chci klukům, co šli pak ještě za áčko, po takovémhle zápase se dát hlavně psychicky dohromady nebylo určitě jednoduché a zároveň i našemu předsedovi za přepravu hráčů z Kosmonos pro mladší dorost. No nic, připravíme se na Rakovník a zkusíme navázat na dobré výkony z předchozích kol. Termíny tréninků napíši na stránky dorostu snad ještě dnes a s největší pravděpodobností už budeme chodit jen do Vrutice.

Nymburk : ml.dorost 5:3
Kluci na rozdíl od starších si zaslouží absolutorium. Všichni makali na 100% a proti 14 (11+ 3 rozhodčí) bojovali jako lvi.a opět mě přesvědčili, že na tuhle soutěž mají, chce to dále poctivě trénovat a pokud to lehce v zimě doplníme, mělo by to šlapat. Zpět k zápasu, trapní rozhodčí pokračovali v trapném představení a na rozdíl od starších se v tomto zápasu museli opravdu hodně ,,snažit" aby body zůstaly doma..... Příkladem byla svlíkací hitparáda naších hráčů, nesmyslné ofsajdy a okaté připískávání sudího ve chvílích kdy se lámal zápas. Přesto kluci odjezdili zápas až do poslední minuty a ze hřiště šli se vztyčenou hlavou.Takže kluci jen tak dále, za tenhle zápas se fakt stydět nemusíte!!!!

KP dorostu

Luboš | 27.10.2013

St.dorost : Kročehlavy 3:1
Po ,,kvalitním" předzápasovém tréninku kdy vás mohu a chci pochválit za účast a snahu v nedobrých podmínkách se dobře na zápas připravit jsme se sešli skoro v plné sestavě až na Aleše (antibiotika) a Jirku (práce). Bohužel musím konstatovat, že jsme opět úspěšně prospali prvních 10 minut zápasu a nebýt nemohoucího soupeře a Fíni v bráně asi by jsme ztěžka doháněli náskok soupeře. Nechápu to, vždy si v kabině řekneme co a jak a na hřiště je to jinak. To trvá tak 10-15 minut a pak začnem fungovat. Na druhou stranu kdo by po odehraných 12 kolech čekal 20 bodů a šňůru 6 zápasů bez prohry a hlavně po výkonech za které se nemusíme stydět!!!! Notabene když většina z vás ještě chodí za áčko nebo plní povinnosti v mateřských klubech. Toho si fakt vážím. No a teď k zápasu. Prvních deset minut bylo špatných, obranná činnost CELÉHO týmu v chaosu, začínalo to špatným napadáním rozehrávky a laxním přistupováním k soupeři (útok, záloha) a pokračovalo špatnou organizací v obraně bez komunikace a nelogickým řešením situací kdy jsme si to zbytečně komplikovali. Aby toho nebylo dost, přišlo zranění Dendyho a nucené střídání . Následně se hra přesto zkvalitnila, Karlos vepředu odvedl veliký kus práce při napadání a najednou jsme měli trochu času tvořit a hra dostala uplně jinou kvalitu. Karel Kubica myslím uklidnil obrannou fázi a když se k tomu přidali sváteční střelci David (jinak střílí jen za A hihihihi ) a Ondra Černý vedlo se 2:0 a soupeř nerad to říkám byl na ručník.... pokud by jsme ovšem proměnili aspoň tak každou 3. šanci..... Do druhé půle jsme vstoupili dobře, další střídání opět vyšlo a na některé přihrávky Johnyho byla opravdu radost koukat, Fíla coby defenzivní záložník to na středu zavřel a nastal festival naších šancí který skončil snížením soupeře na 2:1. Opět jsem byl o trochu blíže infarktu. Nicméně myslím že i tak jsme měli hru pod kontrolou, jen ta koncovka....... Naštěstí Johny ke svému dobrému výkonu přidal i golový zářez a bylo rozhodnuto. Své si odehráli i kluci z lávky Mára a Milánek na útoku, patří jím stejný díl na vítězství jako ostatním.

Ml.dorost: Kročehlavy 3:0
první a hlavně zasloužené vítězství se soupeřem ze spodních pater tabulky. Hra sice rozháraná ale jasná snaha konečně vyhrát se cení. Dobře zahráli oba stopeři, výborný byl Fíša v bráně a jako tradičně Mára který odvedl velký kus práce směrem dopředu i dozadu. Ale celkově myslím, že všichni odvedli své maximum a hlavně celý zápas! Jen tak dále.